
Electimuss Imperium Розпив 1 мл Оригінал
- В наявності
- Код: 130Raspiv
135 ₴/мл
121,50 ₴/мл
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Electimuss Imperium Розпив 1 мл Оригінал»
Electimuss Imperium Розпив 1 мл Оригінал
Полная оплата на расчётный счёт компании!
Вся продукция Является Оригинальной!!!
Electimuss Imperium: Сяйво влади та благородства
Imperium — це ольфакторний символ тріумфатора. Натхненний величчю Римської імперії та божественним світлом, цей аромат створений для тих, хто звик вести за собою. Він балансує на межі між сліпучою свіжістю цитрусів та глибокою, аристократичною солодкістю ванілі та деревини.
Це парфум впевненості, який не кричить, але змушує всіх озирнутися.
Повний опис
Imperium відкривається вибуховим і яскравим дуетом бергамоту та коріандру. Цей енергійний початок символізує світанок над вічним містом — чистий, потужний і багатообіцяючий.
У «серці» композиції розквітає вишуканий букет із лілії, жасмину та туберози, доповнений легкою пряністю шафрану. Квіткові ноти тут позбавлені зайвої нудотності; вони звучать благородно і суворо, наче мармурові колони, прикрашені золотом.
Фінал аромату — це справжня розкіш. Тепла, об'ємна ваніль сплітається з мускусом, амброю та гваяковим деревом, створюючи м'який, але неймовірно стійкий шлейф. Це запах успіху, який залишається в пам'яті надовго.
Верхні ноти: Бергамот, Коріандр.
Ноти серця: Лілія, Шафран, Жасмин, Тубероза, Троянда, Неролі.
Базові ноти: Ваніль, Мускус, Уд, Гваякове дерево, Амбра, Пачулі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electimuss |
| Країна виробник | Італія |
| Тип аромату | Квіткові, Пряні |
| Рік випуску | 2020 |
| Стать | Унісекс |
| Об'єм на розпив | 1 мл |
| Вид парфумерної продукції | Парфумерна вода |
- Ціна: 121,50 ₴/мл





